Ana Menü 


balikesir medikal malzeme, WOLLEX Çift Kanallı Tens Cihazı,

  WOLLEX Çift Kanallı Tens Cihazı
Ürün Adı
:
WOLLEX Çift Kanallı Tens Cihazı -
Ürün Kategorisi
:
Masaj Ürünleri  /  Kategori Bulunamadı.
Ürünün Fiyatı
:
175 TL
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi:
Özellikleri
  • Bir çok rahatsızlığın tedavisinde yardımcı ağrı yönetim sistemi
  • Daha hassas terapi masaj gücü
  • Zayıflama ve Fitness butonları
  • 4 Farklı masaj terapi butonları
  • Vücudun farklı bölgeleri için tasarlanmış 6 adet masaj terapi programı
  • Aynı anda iki kişi kullanabilme imkanı
  • Hem elektro pad hem de refleksoloji terlikleriyle aynı anda kullanım kolaylığı
  • Elektro Pad, Refleksoloji Terlikleri ve Adaptör ile birlikte
 
Sinir sistemi ve buna bağlı olan kas sistemini elektronik şoklarla uyararak sinirlere ve kaslara aktivite (canlılık) kazandırır. Adalelerin kasıp gevşetilmesi, damarlar üzerinde pompa etkisi oluşturur ve kan dolaşımını hızlandırır, düzenler. Ağrı kesiciler gibi vücudun her tarafını değil sadece tatbik edilen bölge etrafında ki ağrıların tkisini azaltır. Organların hücrelerinde bulunan enerji dengesini düzenleyip normal çalışmasını sağlar. Vücuttaki sinir uçları, vücudun kendi kendisine tedavi edebileceği bazı maddeleri üretir. Sinir uçlarının elektronik şoklarla uyarılmasıyla bu maddelerin üretimi hızlanır ve vücut kendi kendine daha kolay tedavi edebilir hale gelir. Vibrasyon (titreşim) etkisi ile kasılmış olan kaslar gevşetilir.

Prensip olarak her türlü ağrıda TENS faydalı olur. Terapinin denenmesi gerekir çünkü TENS terapisi kolaydır, ucuzdur ve yan etkisi yoktur. Başarı oranı %70-80 civarındadır. Halihazırda hastanelerde yada kliniklerde, Ortopedi, Nöroloji, Jinekoloji, Uroloji, Dahiliye, Remotoloji, Pediatri, Spor Sağlığı ve Diş hekimliklerinden farklı elektropedler yardımıyla yoğun biçimde kullanılır.


Kategoride Başka Ürün Bulunmamaktadır.


BEREKET MEDİKAL Balıkesir'de medikal sektörde tüm ihtiyaçlarınıza çözüm niteliğindeki ürün portföyü, uzman kadrosu, profesyonel bakış açısı ve 2015 yılında kurduğu ÇAĞRI İŞİTME MERKEZİ ile hizmet vermektedir.

Medikal Sistemler, Tıbbi Cihaz ve Yedek Parça Satışı, Teknik Servis Hizmetleri, Demirbaş Malzemeleri, Tıbbi Sarf, Klinik Laboratuvar, Ortopedi, Beyin Carrahi, Üroloji, Kalp Damar, Anestezi ve Göz Ameliyat Malzemeleri gibi geniş ürün portföyü ile çözüm ortağınızdır....  
   
Bereket Medikal - Çağrı İşitme Merkezi
Telif Hakkı BEREKET MEDİKAL'e Aittir.
Aktif Ziyaretçi : 1 | Bügün Tekil : 22 Toplam Ziyaret : 179248